Otoczony bujną zielenią Hotel Mercure Gdańsk Posejdon położony jest zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży w Jelitkowie, rekreacyjnej dzielnicy Gdańska. Bliskość sopockiego mola i ścieżek rowerowych oraz tereny zielone hotelu zapewniają wspaniałe możliwości rekreacji i odpoczynku. Położenie hotelu pozwala również na łatwy dostęp do najważniejszych biurowców w Oliwie.
Hotel oferuje 151 przestronnych pokoi oraz restaurację Winestone, która zachwyca bogatym wyborem win oraz nietuzinkowym aromatem dań.
Wyjątkowy hotel w niepowtarzalnym miejscu -pełna swoboda komunikacji to nasz atut. Bliskość Dworca PKP/SKM, przystanków miejskich, ścieżek rowerowych umożliwi szybkie przemieszczanie się zarówno do historycznego Gdańska, wypoczynkowego Sopotu i Gdyni Nasze najbliższe otoczenie to również szereg znanych miejsc: rozległy Park Oliwski z zabytkową Bazyliką archikatedralną, Gdański Ogród Zoologiczny oraz wielofunkcyjna hala Ergo Arena, która oferuje wiele wydarzeń kulturalno-sportowych.
Hotel znajduje się w pobliżu biznesowego centrum Trójmiasta, dlatego idealnie sprawdza się podczas podróży służbowych. Nieopodal znajduje się najwyższy budynek w Trójmieście - Olivia Star, a także kompleks biurowo-usługowy Alchemia.
Hotelowe Centrum Fitness & Wellness w ramach ceny pobytu oferuje dostęp do Strefy Spa z basenem, saunami suchymi, sauną parową i strefą fitness.

Your Holiday Starts Here

  • Feefo Trusted
  • Spread the Cost
  • £49pp Deposits
  • ABTA & ATOL